Фото: Південні війська оборони
Увечері 28 березня російські війська обстріляли Миколаївщину з безпілотників, поранивши 8 дітей і двох дорослих. Також вночі, 29 березня, ворог завдав ударів по об’єктах цивільної інфраструктури та житловому сектору Конотопа Сумської області. Крім того, окупанти атакували Хмельницьку область, через що в регіоні сталися перебої з електроенергією. Російська армія також продовжила атаку безпілотників на Одесу та область – атакувала ввечері, вночі та вранці.
Повідомляється начальника Миколаївської ОВА Віталій Кім, керівник Одеської МВА Сергій Лисакgтин Хмельницька ОВА Сергій Тюрінміський голова Конотопа Артем СеменіхінПовідомляє Рубрика.
Миколаївська обл
Як повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, увечері 28 березня російські війська здійснили атака безпілотників на територію Миколаївської області.
За його словами, у Воскресенській громаді внаслідок ворожого удару та падіння уламків безпілотного літального апарату Постраждало 10 осібякі перебували на території зони масового відпочинку.
Серед постраждалих:
- дві жінки 40 та 18 років,
- також підлітки: п’ятьох дівчат і трьох хлопчиків віком від 10 до 16 років.
Кім додав, що всі постраждалі госпіталізовані.
Станом на сьогоднішній ранок 40-річна жінка та дві дівчини 13 та 15 років у важкому стані. Інші постраждалі діти перебувають у стані середньої тяжкості.
Крім того, нападом було пошкоджено:
- три приватні житлові будинки,
- три магазини
- автомобіль.
Хмельницький
Також окупаційна армія РФ здійснила наступ на територію Хмельницької області.
“Цієї ночі ворог наступав на Хмельницький. В регіоні працювали сили ППО – було збиття, подробиці повідомлю пізніше– повідомив голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.
Він також зазначив:
“Наразі інформації про загиблих і постраждалих не надходило».
Крім того, Тюрін уточнив, що в результаті обстрілу в обл спостерігалися перебої з електроенергією.
Сумщина
Російські війська також здійснювали удар на Конотопщо в Сумській області.
«У нас приїзд…» – зазначив міський голова Конотопа Артем Семеніхін
За словами очільника міста, були вражені:
- об’єкти цивільної інфраструктури,
- житловий фонд Конотопа.
При цьому Семеніхін уточнив, що більш детальну інформацію про наслідки нападу надасть пізніше.
Зазначимо, що до цього на Сумщині, як і в низці інших регіонів України, оголошено повітряну тривогу у зв’язку із загрозою використання російських безпілотників.
Одеса та область
Крім того, ворог знову атакував Одесу з ударних безпілотників. Запуск з вечора, всю ніч і вже вранціросійсько-окупаційні війська не припиняли обстріли Одеси та території області з безпілотників.
