В екопарку зʼявився новий мешканець – козлик Сніжок (відео)

На контактному подвір’ї «Фельдман Екопарк» з’явився новий мешканець – коза Сніжок. Білосніжну козу подарувало подружжя з Волохового Яру – 79-річна Марія Петрівна та 86-річний Василь Маркович. Незважаючи на поважний вік, вони тривалий час піклувалися про свого вихованця: годували, приділяли увагу та створювали всі умови для комфортного життя.

З часом подружжю ставало все важче доглядати за твариною, тому вони звернулися до Feldman Ecopark з проханням взяти Білосніжку. Тепер козел поповнився родиною контактного двору, де за ним продовжуватимуть доглядати спеціалісти.

Відео – “Фельдман Екопарк”

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *