У Дніпрі 15 квітня оголосили Днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки росіян

У Дніпрі місцева влада оголосила 15 квітня днем ​​жалоби за загиблими внаслідок російського удару.

Про це повідомив міський голова Борис Філатовначальника Дніпропетровської ОВА Олександр ГянджаПише Рубрика.

Так, у середу на будинках міської ради та комунальних підприємств приспустять державні прапори. Підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності рекомендовано на знак скорботи вивісити державні прапори з чорними стрічками.

“Росія вбила п’ятьох людей. Співчуття сім’ям, які втратили близьких. Міські лікарні також продовжують боротися за життя постраждалих”, – сказав мер.

Як повідомляла Рубрика, 14 квітня російська армія вдарив ракетою по Дніпру. Як повідомляє ОВА, станом на 16:00 кількість в Внаслідок ворожого обстрілу 27 осіб отримали поранення. Як повідомляється, загинуло п’ятеро людей:

  • У лікарнях залишаються 22 поранених внаслідок ворожої атаки на Дніпро.
  • 12 – у важкому стані. Решта в стані середньої тяжкості.

У постраждалих поранення черевної порожнини, грудної клітки та кінцівок. Люди пережили сильний стрес. З деякими вже працює психолог.

П’ятеро постраждалих перебувають на амбулаторному лікуванні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *