Фото: Запорізька облдержадміністрація
У Запоріжжі завершили відновлення квартир у будинку, який постраждав від ворожого нападу у 2023 році. Мешканці вже облаштовують відремонтовані оселі.
Про це пише Рубрика з посиланням на Запорізька облдержадміністрація.
Зазначається, що будівля на вулиці Запорізькій, 2-Б – одна з тих, які постраждали від російського удару 22 березня 2023 року. Найбільше постраждав четвертий під’їзд у багатоповерхівці. Тут частково зруйновано перекриття між шостим і сьомим поверхами та зовнішні стіни.
“Реставрація будинку почалася в листопаді 2023 року. Але була призупинена через зміну підрядника і відновлена в 2024 році. Почали з демонтажних робіт, потім укріпили торцеву стіну і звели нове перекриття, відремонтували балкони і лоджії. Вже завершили оздоблення квартир. Вибиті вікна замінили на нові енергозберігаючі”, – розповів керівник.
Фото: Запорізька облдержадміністрація
Також замінено інженерні мережі опалення, водо- та електропостачання у пошкоджених квартирах. Загалом у під’їзді зробили ремонт у 18 квартирах. Одна з них належить Надії Ярославівні. На момент ворожого обстрілу жінка була вдома з чоловіком. Її врятувало те, що вона була у ванній, а чоловіка – щільний тюль на вікні.

“Коли він пролетів над нашим будинком, почалася пожежа. Ми встигли взяти лише документи і вискочити на подвір’я. Нам пощастило, що ми не постраждали і не надихалися димом. Після ворожого удару в квартирі вилетіло всі вікна, розірвало шафу біля балкону. Через пожежу все було просто чорне”, – поділилася Надія Ярославівна.
Фото: Запорізька облдержадміністрація
Цілими в цій квартирі залишилися лише ванна кімната та міжкімнатні двері. Джвласник будинку зазначив, що зробили підлогу, стелю, стіни, вставили вікна, замінили радіатори.
