Станції київського фунікулера привели до ладу після зими

Фото: КМДА

У столиці провели генеральне прибирання станцій фунікулера. Такі роботи проводять двічі на рік – навесні та після щорічного планового ремонту.

Про це повідомили в КП «Київпастранс», пише Рубрика.

Під час прибирання робітники прибирають інфраструктуру та впорядковують прилеглі території. Зокрема, за допомогою спецтехніки та засобів миють фасади верхньої та нижньої станцій, влаштовують благоустрій та озеленюють територію.

Станції київського фунікулера привели в порядок після зими

Фото: КМДА

Всередині станцій фунікулера фахівці миють стіни, чистять і обслуговують плафони із заміною ламп, облаштовують елементи декору. Також очищаються доріжки та сходові клітини та проводиться необхідний дрібний ремонт.

При цьому щоденно проводиться планове прибирання вестибюлів вокзалів. Вагони фунікулера також миють двічі на день.

Станції київського фунікулера привели в порядок після зими

Фото: КМДА

Такі заходи дозволяють підтримувати належний санітарно-технічний стан інфраструктури та створювати комфортні умови для пасажирів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *