На Закарпатті планують запустити першу чергу одного із найбільших в Європі заводів із виробництва фармапродуктів та імунобіологічних препаратів

Фото: Урядовий портал

На Закарпатті компанія «Біофарма» у вересні планує запустити один із найбільших у Європі заводів з виробництва фармацевтичної продукції та імунобіологічних препаратів.

Про це повідомили Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко разом з інвестором Костянтином Єфименком у рамках робочої поїздки до Ужгорода оглянула нові виробництва, пише Рубрика.

Глава Уряду нагадала, що півтора року тому, під час її перебування на Закарпатті, на цьому місці були лише фундаменти та бетонні опори.

На підприємстві створить 150 робочих місць і забезпечить повний цикл переробки плазми крові в Україні. Вже зведено будівлю та склад сировини, встановлено обладнання. Компанія інвестувала 67 млн ​​євро, при повній вартості першої черги 75 млн євро.

Biopharma експортує продукцію в десятки країн і планує розширити свою присутність у Європі, на Близькому Сході та в Латинській Америці та надалі нарощувати потужності.

Окрім виробництва, компанія систематично підтримує талановитих дітей та інвестує в біологічну освіту. Організувала два біологічних класи в Києві, дві Біошколи в Києві та Білій Церкві. Математику, хімію, біологію там викладають по 10 годин на тиждень, і це безкоштовно. У планах побудувати ще 25-30 Біошкіл, найближчі – в Ужгороді, Львові та Дніпрі.

«Це приклад відповідального українського інвестора, який навіть під час війни продовжує вкладати кошти в країну та створює виробництво з високою доданою вартістю. Дякую за цю важливу роботу», – сказала Юлія Свириденко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *