Фото: Telegram / Олег Кіпер / Одеська ОДА (ОВА)
У ніч на 18 березня російські війська атакували Одещину з ударних безпілотників, внаслідок чого було пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури та частину техніки.
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Телеграма Олег Кіпер, голова Одеської ОВА, Державна служба з надзвичайних ситуацій.
“Вночі російські терористи атакували Одесу з ударних безпілотників. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури та частину обладнання“, – сказав Кіпер.
За словами очільника області, внаслідок обстрілу постраждалих немає.
Фото: Telegram / ДСНС
Фото: Telegram / ДСНС
На місці зіткнення виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу.
“Роботу вогнеборців ускладнювали неодноразові сигнали повітряної тривоги. На щастя, обійшлося без постраждалих“, – додали в ДСНС.
Фото: Telegram / ДСНС
Фото: Telegram / ДСНС
Нагадаємо, 17 березня на півдні Одеської області після нічного удару зафіксовано пошкодження портових і промислових об’єктів і відключення електроенергії в деяких населених пунктах.
Також російські війська ввечері 12 березня атакували портову інфраструктуру ударними безпілотниками Одеська обл. Внаслідок ворожого удару пошкоджено склад із продукцією на території порту.
Варто додати, що глава держави Володимир Зеленський заявив, що окупанти планують у 2026 році запускати 600-800 безпілотників на добу, тож для такої кількості потрібно мати близько 2-3 тисяч перехоплювачів.
