Мінськ “Динамо” розпочав новий сезон KHL з перемогою над Москвою “Спартак” 3 9.09.2025, 22:14 2.260

Мінськ “Динамо” розпочав новий сезон KHL з перемогою над Москвою “Спартак”

3


3: 0.

Мінськ Динамо розпочав новий сезон континентальної хокейної ліги (KHL) з відвідувальною перемогою над Москвою Спартак. Матч, що проводиться на Мегаспорт -Арені, закінчився з рахунком 3: 0.

На 9 -й хвилині гості відкрили рахунок Сергій Кузнецов. Через 31 секунду Алекс Ліжу подвоїв перевагу мешканців Мінська. На 29 -й хвилині Сем Енас Я зрозумів більшість. Через півхвилини він відзначився Егор БориковАле цю шайбу було скасовано через офсайд після запиту тренерського складу Спартака. Решта зустрічі була без покинутих цілей.

Лідер минулого сезону в кількості матчів без пропущених голови канадського воротаря Зак Фукале (На його рахунку було дев’ять таких зустрічей у попередньому регулярному чемпіонаті) розпочав новий чемпіонат із сухою перемогою. Він відобразив 28 пострілів на свою мету.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *