Фото: Telegram / Андрій Садовий
У лікарнях Львова продовжують лікуватися семеро людей, які постраждали внаслідок атаки російського безпілотника 24 березня.
Про це повідомив міський голова Львова, передає Рубрика Андрій Садовий.
Як сказав очільник міста, в основному в міські лікарні 27 постраждалих звернулися за допомогою: частину після обстеження відпустили на амбулаторне лікування:
- знаходяться в лікарні Святого Пантелеймона двоє пацієнтів. У них поранення ніг, рани та забої. Лікарі оцінюють їхній стан як середньої тяжкості.
- ще п’ятеро поранених перебувають на лікуванні в лікарні Святого Луки.
“Троє у важкому стані, але стабільні та при свідомості. Ще двоє перебувають у стані середньої тяжкості“, – уточнив Садовий щодо поранених, які перебувають у лікарні Святого Луки.
Як писала Рубрика, За добу Україна відбила масштабну атаку російських безпілотників, майже тисяча ударних безпілотників. Протягом доби з 09.00 до 18.00 24 березня ворог використано 556 ударних БПЛА, з яких 541 було збито.
Зокрема, у Львові вдень 24 березня були збиті російські безпілотники. У центрі міста загорілася будівля належить до спадщини ЮНЕСКО. Внаслідок ворожого нападу двоє людей отримали серйозні пораненняввечері також повідомлялося, що 26 постраждалих перебувають у лікарнях міста.
