Після вчорашньої атаки БпЛА на Львів у лікарнях перебувають сім людей: троє з них у важкому стані

Фото: Telegram / Андрій Садовий

У лікарнях Львова продовжують лікуватися семеро людей, які постраждали внаслідок атаки російського безпілотника 24 березня.

Про це повідомив міський голова Львова, передає Рубрика Андрій Садовий.

Як сказав очільник міста, в основному в міські лікарні 27 постраждалих звернулися за допомогою: частину після обстеження відпустили на амбулаторне лікування:

  • знаходяться в лікарні Святого Пантелеймона двоє пацієнтів. У них поранення ніг, рани та забої. Лікарі оцінюють їхній стан як середньої тяжкості.
  • ще п’ятеро поранених перебувають на лікуванні в лікарні Святого Луки.

Троє у важкому стані, але стабільні та при свідомості. Ще двоє перебувають у стані середньої тяжкості“, – уточнив Садовий щодо поранених, які перебувають у лікарні Святого Луки.

Як писала Рубрика, За добу Україна відбила масштабну атаку російських безпілотників, майже тисяча ударних безпілотників. Протягом доби з 09.00 до 18.00 24 березня ворог використано 556 ударних БПЛА, з яких 541 було збито.

Зокрема, у Львові вдень 24 березня були збиті російські безпілотники. У центрі міста загорілася будівля належить до спадщини ЮНЕСКО. Внаслідок ворожого нападу двоє людей отримали серйозні пораненняввечері також повідомлялося, що 26 постраждалих перебувають у лікарнях міста.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *