Харківський ВНЗ отримав обладнання від Logitech завдяки випускнику, який там працює

До 140-річчя НТУ «ХПІ» компанія Logitech подарувала ХПІ сучасне обладнання: мишки, клавіатури, веб-камери та професійні системи для відеоконференцзв’язку, зокрема Logitech MeetUp і Logitech PTZ Pro System, як благодійну підтримку.

Ця акція стала можливою завдяки ініціативі випускника НТУ «ХПІ» Анатолія Білозерова, який працює в компанії Logitech, а також особистому зверненню директора Навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики (ІПМ) Олексія Ларіна під час його візиту до Лозанни у 2024 році.

Обладнання перебуває на балансі університету та розподіляється між структурними підрозділами, які мають постійну потребу в оновленні комп’ютерної периферії: дирекціями інститутів, навчально-методичними відділами, бухгалтерією, видавничо-редакційним відділом, центральною приймальною комісією та апаратом вченої ради університету.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *