Зеленський прибув до Норвегії: перші подробиці

Фото: Офіс президента

У вівторок, 14 квітня, президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до столиці Норвегії Осло.

Про це заявив глава української держави написав у Telegram, цитує Рубрик.

Зазначається, що президент проведе переговори з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Хар Стере, а також зустрінеться з норвезьким наслідним принцом Хоконом і норвезькими парламентарями.

Крім того, заплановано підписання двостороннього документу, який, за словами Зеленського, має посилити безпеку України.

«Продовжуємо активну дипломатію з партнерами заради захисту життя та наближення реального і гарантованого миру», – написав Зеленський.

Нагадаємо, 14 квіт Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліна, де зустрінетьсязустрінеться з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем та візьме участь в українсько-німецьких міжурядових консультаціях.

України та Німеччини уклали низку оборонних угод на загальну суму 4 мільярди євроспрямований на посилення протиповітряної оборони, розвиток безпілотних систем і спільного оборонного виробництва.

Відповідні угоди підписав у Німеччині міністр оборони України Михайло Федоров та його німецький колега Борис Пісторіус у присутності Президента України Володимир Зеленський і федеральний канцлер Фрідріх Мерц.

Також міністр оборони України Михайло Федоров разом із міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом підписали першу для України угоду про обмін оборонними даними з партнерами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *