У передмісті Харкова людей просять не відвідувати кладовища

Відвідування кладовищ на території Дергачівської громади може становити загрозу для життя. Про це повідомив голова громади В’ячеслав Задоренко.

За його словами, в першу чергу це стосується старостивських округів.

“Починаючи з 2022 року піротехніки та рятувальники будуть проводити роботи з розмінування щодня. Але, на жаль, говорити про повну безпеку поки що передчасно. Значна частина території ще може бути забруднена вибухонебезпечними предметами”, – сказав Задоренко, додавши, що традиція вшанування пам’яті загиблих важлива, але життя та безпека понад усе.

Які харківські кладовища заборонено відвідувати – у нашому матеріалі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *