Subaru готує подвійний сюрприз для Japan Mobility Show 2025. Компанія показала тизери двох концептів під брендом STI – один з бензиновим двигуном, інший повністю електричний, пише Мотор1.
Електричний Performance-E STI має форму фастбека з вузькими фарами та різко окресленим бампером. Колеса покриті золотистими аероколпаками, що нагадує стиль класичних STI 2000-х років. Силует автомобіля нагадує спортивне купе, акцентований на аеродинаміці.
Читайте також:
«Заправка повітрям»: автовласники на ГБО масово скаржаться на шахрайство на українських АЗС
“Це дуже страшно”: телеведуча попередила українців про маловідомий “маршрут смерті”
Другий прототип – Performance-B STI – виглядає як бойовий хетчбек. Масивний спойлер на даху, роздуті крила та вентиляційні отвори на капоті роблять його схожим на спадкоємця WRX. За словами японського автомобільного аналітика Кодзі Накаї, це може бути «останній STI з бензиновим двигуном перед остаточним переходом на електричний».
У компанії підтвердили: автомобіль матиме фірмову систему симетричного повного приводу. Інші технічні подробиці поки не розкриваються, але експерти припускають, що використовується модифікований дволітровий турбодвигун.
Цікаво, що раніше Subaru оголосила про відмову від бензинових STI через екологічні норми. Однак японці, схоже, вирішили зробити виняток. Адже шанувальники бренду досі шкодують про знятий з виробництва у 2022 році WRX STI.
У тому ж році Subaru представила спеціальну серію S210 з 2,4-літровим турбомотором потужністю 296 к.с., але вона продавалася тільки на внутрішньому ринку.
Нові концепти оформлені в традиційних червоно-чорних кольорах з логотипами Subaru Tecnica International. Обидва дебютують 29 жовтня в Токіо разом із позашляховиками Trailseeker, Forester Wilderness, Outback Wilderness і ретро-GL Family Huckster.
