Alfa Romeo вирішила не прощатися з бензиновими емоціями, повідомляє Мотор1. Після невеликої перерви і прощальної серії Super Sport компанія несподівано оголосила: під капотом Giulia і Stelvio знову фірмовий V6.
Причина проста – ринок не готовий до повного переходу на електромобілі. Нове покоління моделей, які спочатку планувалися як тільки електричні, зараз переробляють під класичні двигуни. Це рішення дало друге життя флагману Quadrifoglio, який повертається у вигляді лімітованої серії Collezione – всього 63 машини кожного типу. Цифра символічна: саме в 1963 році з’явилася перша Alfa з чотиристулкової підковою на кузові.
Під капотом знайомий 2,9-літровий бітурбо V6 з корінням «Феррарі». Потужність – 513 к.с., крутний момент – 600 Н·м. Титановий вихлоп Akrapovič із характерним гуркотливим тоном і вуглецево-керамічні гальма тепер є стандартними.
Щоб зберегти привабливість 10-річних моделей, італійці оновили деталі. Обидва автомобілі мають відкритий карбоновий дах, однакові дзеркала та навіть значки. Кузов пофарбований у темно-червоний колір, який раніше використовувався на суперкарі 33 Stradale.
В інтер’єрі поєднання шкіри та алькантари, червона строчка та карбонові вставки. Сидіння Sparco з карбоновими спинками прикрашені гравіюванням з номером кожного екземпляра.
Партія Collezione продаватиметься лише в Європі, Японії, Китаї та на Близькому Сході. Нове покоління Giulia і Stelvio очікується не раніше 2028 року. Причому, як підтвердив представник бренду, у бензинового Quadrifoglio теж буде продовження – Alfa поки не готова прощатися зі звуком живого двигуна.
