В Одесі водій авто відкрив стрільбу по патрульних, є поранені: зловмисника при затриманні застрелили

Фото: Нацполіція

В Одесі під час перевірки документів водій автомобіля відкрив вогонь по патрульних поліцейських. Двоє правоохоронців отримали поранення, 4Під час затримання 5-річного водія застрелили.

Про це повідомляє Патрульна поліція, повідомляє Рубрика.

Відзначається, що подія сталася при перевірці документів у водія.

«Він раптово відкрив вогонь по поліцейських»– йдеться в повідомленні.

В результаті стрілянини двоє патрульних отримали вогнепальні поранення. Наразі їм надається необхідна медична допомога.

Заарештувати людину розпочато поліцейську спецоперацію. Відомо, що його розшукують за ухилення від мобілізації.

В Одесі водій легковика відкрив вогонь по патрульних

Фото: Нацполіція

На місці працює слідчо-оперативна група та інші спецслужби.

Більш детальна інформація буде надана пізніше“, – додають у Нацполіції.

І в у соцмережах опубліковано відео з місця стрілянини.

А згодом прес-служба Нацполіції повідомилищо правоохоронці під час затримання застрелили 45-річного місцевого жителяякий відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів.

В Одесі водій легковика відкрив вогонь по патрульних

Фото: Нацполіція

“Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, помер під час затримання. Під час спецоперації він не виходив на контакт із переговірником застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД.

Застосування сили було вимушеним – щоб припинити загрозу життю правоохоронців“, – розповіли інформатори.

В Одесі водій легковика відкрив вогонь по патрульних

Фото: Нацполіція

Про це зазначили правоохоронці 45-річного одесита розшукували за порушення правил військового обліку. Перед цим під час перевірки документів він почав стріляти з автомата по поліцейським і втік на машині.

В Одесі водій легковика відкрив вогонь по патрульних

Фото: Нацполіція

“В області розпочато спецоперацію із затримання стрільця. За кілька годин поліцейські встановили місцезнаходження підозрюваного: він переховувався в недобудові. Під час переговорів чоловік із третього поверху почав стріляти по поліцейським, у відповідь бійці КОРДу також відкрили вогонь.

Зайвий помер– йдеться у повідомленні Нацполіції.

На даний момент На місці працює слідчо-оперативна група.

В Одесі водій легковика відкрив вогонь по патрульних

Фото: Нацполіція

Нагадаємо, у Запоріжжі вранці 16 березня під час патрулювання поліцейський застосував табельну зброю, щоб відбити напад чоловіка з предметом, схожим на пістолет. Внаслідок обстрілу загинув військовослужбовець, який самовільно залишив частину.

Також повідомлялося, що на Буковині чоловіка, який кидав, затримали граната від поліції. Зловмисником звуть 48-річного колишнього військового з міста Сторожинець.

Нагадаємо, що в Черкаській області під час затримання підозрюваного у вбивстві чотирьох поліцейських загинули, ще один правоохоронець отримав поранення. Підозрюваного ліквідовано.

Пізніше стало відомо, що стрілянина в Черкаській обл. під час якого загинули четверо міліціонерів, організований колишнім військовослужбовцем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *