Фото: Нацполіція
В Одесі під час перевірки документів водій автомобіля відкрив вогонь по патрульних поліцейських. Двоє правоохоронців отримали поранення, 4Під час затримання 5-річного водія застрелили.
Про це повідомляє Патрульна поліція, повідомляє Рубрика.
Відзначається, що подія сталася при перевірці документів у водія.
«Він раптово відкрив вогонь по поліцейських»– йдеться в повідомленні.
В результаті стрілянини двоє патрульних отримали вогнепальні поранення. Наразі їм надається необхідна медична допомога.
Заарештувати людину розпочато поліцейську спецоперацію. Відомо, що його розшукують за ухилення від мобілізації.
Фото: Нацполіція
На місці працює слідчо-оперативна група та інші спецслужби.
“Більш детальна інформація буде надана пізніше“, – додають у Нацполіції.
І в у соцмережах опубліковано відео з місця стрілянини.
А згодом прес-служба Нацполіції повідомилищо правоохоронці під час затримання застрелили 45-річного місцевого жителяякий відкрив вогонь по поліцейських під час перевірки документів.
Фото: Нацполіція
“Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, помер під час затримання. Під час спецоперації він не виходив на контакт із переговірником застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД.
Застосування сили було вимушеним – щоб припинити загрозу життю правоохоронців“, – розповіли інформатори.
Фото: Нацполіція
Про це зазначили правоохоронці 45-річного одесита розшукували за порушення правил військового обліку. Перед цим під час перевірки документів він почав стріляти з автомата по поліцейським і втік на машині.
Фото: Нацполіція
“В області розпочато спецоперацію із затримання стрільця. За кілька годин поліцейські встановили місцезнаходження підозрюваного: він переховувався в недобудові. Під час переговорів чоловік із третього поверху почав стріляти по поліцейським, у відповідь бійці КОРДу також відкрили вогонь.
Зайвий помер“– йдеться у повідомленні Нацполіції.
На даний момент На місці працює слідчо-оперативна група.
Фото: Нацполіція
Нагадаємо, у Запоріжжі вранці 16 березня під час патрулювання поліцейський застосував табельну зброю, щоб відбити напад чоловіка з предметом, схожим на пістолет. Внаслідок обстрілу загинув військовослужбовець, який самовільно залишив частину.
Також повідомлялося, що на Буковині чоловіка, який кидав, затримали граната від поліції. Зловмисником звуть 48-річного колишнього військового з міста Сторожинець.
Нагадаємо, що в Черкаській області під час затримання підозрюваного у вбивстві чотирьох поліцейських загинули, ще один правоохоронець отримав поранення. Підозрюваного ліквідовано.
Пізніше стало відомо, що стрілянина в Черкаській обл. під час якого загинули четверо міліціонерів, організований колишнім військовослужбовцем.
