Росіяни атакували “швидку” у Херсоні: постраждали троє медиків

Фото є ілюстративним

Увечері 7 квітня росіяни напали на бригаду “швидкої допомоги” в Херсоні, внаслідок чого постраждали троє медиків. А незадовго до цього під обстріл потрапили ще двоє медпрацівників.

Про це повідомили Херсонська обласна військова адміністрація, пише Рубрика.

Близько 18:50 російський безпілотник атакував карету швидкої допомоги в Дніпровському районі Херсона.

В результаті постраждали троє медиків: 48-річна жінка та чоловіки 24 та 42 років. Вони отримали контузії, вибухові та закриті черепно-мозкові травми. У стані середньої тяжкості їх доставили до лікарні.

А приблизно о 18 год 26-річний лікар і 25-річна лікарка потрапили під обстріл росіян. Вони якраз збиралися додому розповів в OVA. У них діагностували вибухові та осколкові поранення. Лікування постраждалих здійснюватиметься амбулаторно.

Протягом доби тривають російські атаки на Херсон. Так, зранку окупанти знаходяться там близько півгодини постійно нападали на житлові будинки в Корабельному районі Херсона. Внаслідок цього удару померла 4 особи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *