Щонайменше 10 постраждалих: окупанти вночі атакували ще три області країни

Фото: Telegram / ДСНС

У ніч на 18 березня російські війська здійснили масований удар з ударних безпілотників у кількох регіонах України, зокрема в Харківській, Сумській та Чернігівській областях.

Про це пише Рубрика з посиланням на Національна поліція, ДСНС, Мінрозвитку територій.

Харківська обл

як повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій, Золочів Богодухівського району ударним дроном пошкоджено два приватних житлових будинки, виникла пожежа – горіли конструктивні елементи двох зруйнованих приватних житлових будинків.

За попередніми даними рятувальників, постраждали п’ятеро осіб. На місці працювали рятувальники, які ліквідовували наслідки обстрілу.

Харківська область, обстріл

Фото: Telegram / ДСНС

Харківська область, обстріл

Фото: Telegram / ДСНС

Харківська область, обстріл

Фото: Telegram / ДСНС

Харківська область, обстріл

Фото: Telegram / ДСНС

Сумщина

У Національній поліції розказавщо росіяни напали вчора 26 населених пунктів областііз застосуванням керованих авіабомб, РСЗВ, артилерії, мінометів та БПЛА:

  • у Краснопільській громаді постраждали 63-річна жінка та 65-річний чоловікпошкоджено житловий будинок;
  • у Кириківській громаді пошкоджено об’єкти транспортної інфраструктури, адміністративну будівлю та технічні засоби.

На місці працювали слідчо-оперативні групи та вибухотехніки.

Сумщина, обстріл

Фото: Нацполіція України

Сумщина, обстріл

Фото: Нацполіція України

Сумщина, обстріл

Фото: Нацполіція України

Чернігівська обл

як зазначив у Міністерстві розвитку громад і територій Росія атакувала цивільну залізничну інфраструктуру в Чернігівській області — безпілотний літальний апарат врізався в тепловоз, що спричинило пожежу.

Через напад водій та його помічник отримали тілесні ушкодження. На місці є відповідні послуги.

залізнична інфраструктура Чернігівської області

Російські безпілотники обстріляли залізничну інфраструктуру Чернігівської області. Фото: Міністерство розвитку громад і територій України

Наслідки нападу росіян на залізничний вокзал у Мінській громаді

Наслідки нападу росіян на вокзал у Менській громаді 18 березня 2026 року. Фото: Поліція Чернігівської області

Згодом начальник Корюківського РВА Мірошниченко повідомив про кількість постраждалих після атаки росіян на залізничну інфраструктуру в Чернігівській області. зросла до трьох осіб.

Пізніше, за його словами, до медиків зв’язався працівник швидкої допомоги.

Нагадаємо, в ніч на 18 березня російські війська атакували Одещину ударними безпілотникамивнаслідок чого пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури та частину обладнання.

Також у ніч на 18 березня російські війська завдали авіаударів по Краматорську, використовуючи дві авіаційні бомби ФАБ-250. В результаті обстрілу постраждали вісім мирних жителів, у тому числі двоє дітей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *