На Сумській зріжуть 60 дерев і посадять нові (фото)

На Сумщині зрізають пошкоджені дерева. Як повідомили в міськраді, за результатами обстеження спеціальної комісії на цій території виявлено понад 60 сухостійних дерев. Комунальники вже прибрали сухі стовбури та викорчували пні. Наразі триває підготовка ґрунту для висадки нових дерев у місцях проведення робіт.

Як повідомили в СКП “Харківзеленбуд”, ці заходи спрямовані на оновлення зелених насаджень і забезпечення безпеки жителів міста. Роботи проводяться в рамках програми благоустрою та озеленення Харкова.

Фото – Харківська міська рада

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *