Колекціонер віддав понад 6 млн грн за 33-річний Mustang у заводській плівці: фото


У США продали Ford Mustang 1992 року випуску, який зберігся майже в новому стані, пише Carcoops. Автомобіль пробіг лише 211 км, салон ще покритий заводським поліетиленом, а на склі є оригінальна наклейка з ціною 16 274 $. Тридцять років потому власник повернув за неї 149 000 доларів.

Продаж відбувся через дилера NJ Truck King у Нью-Джерсі. На фото видно кузов темно-зелений, фарба блищить як в салоні. Навіть сидіння пилу не побачили, бо залишилися під заводським пластиком. Автомобіль майже не використовувався, і він став своєрідною «капсулою часу» епохи Fox-body Mustang.

Автожурналіст Майкл Гіббс з видання Огляд класичних автомобілів вважає, що такі ділянки тепер купують не водії, а інвестори. “Це не машина, а пам’ятник дев’яностим. На трасу її не винесуть – розмістять у збірці під лампами“, – каже він.

Під капотом 5-літровий V8 потужністю 225 к.с. і 407 Н·м крутного моменту. Коробка п’ятиступінчаста механічна, задній привід. У 1992 році він був символом свободи на дорогах, сьогодні – експозиційний об’єкт.

Продавець зазначає, що на Mustang є всі документи, ключі та навіть оригінальний номерний знак. Однак інформації про стан двигуна немає. Експерти радять майбутньому власнику уважно оглянути двигун і замінити всі рідини і гумові деталі – навіть «спляча» машина старіє.


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *