Фото: Суспільне Чернігів
Про це повідомив голова Прилуцької РВА Володимир Чернов, пише Рубрика з посиланням на Громадський.
“15 осіб звернулися за медичною допомогою. У всіх травми легкого та середнього ступеня тяжкості, в основному це опіки та рвані рани. Серед постраждалих є продавці стихійного ринку біля адмінбудівлі. Зараз одна жінка у важкому стані”, – сказав Чернов.
Речниця Головного управління ДСНС в області Катерина Яриловець повідомила, що станом на 15:00 пожежу, яка виникла внаслідок попадання дрона, локалізовано. Наразі триває ліквідація.
Також вивозять техніку з будівлі міської ради. Ступінь збитків встановить спеціальна комісія з оцінки збитків.
за інформації Для надання допомоги постраждалим від Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф залучили вісім бригад “швидкої”. Серед постраждалих, яких госпіталізували, один у важкому стані, решта – у стані середньої тяжкості.
“Пацієнта у важкому стані негайно госпіталізували до реанімації м. Прилуки, згодом – Чернігова. Ще двох пацієнтів із травмами середнього ступеня тяжкості згодом також доправили до медичних закладів обласного центру”, – повідомили медики.
Нагадаємо, вранці 7 квітня у Прилуках прогриміли три вибухи. В результаті одного з влучень загорівся другий поверх будівлі Прилуцької міськради. Під час нападу в будівлі проходило засідання виконкому міської ради.
Пізніше стало відомо про щонайменше п’ятьох осіб, які були поранені. Одна жінка у важкому стані.
