На Гуляйпільському напрямку російські військові обезголовили тіла двох українських захисників, які потрапили у засідку

Фото з відкритих джерел

12 травня на Гуляйпільському напрямку війська 225-го окремого десантно-штурмового полку потрапили у засідку. російський командир наказав осквернити тіла двох загиблих українських військових.

Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних Сил України, пише Рубрика.

За словами Генштабу, засідку влаштувала проникла група росіян. На жаль, під час бою двоє українських військових загинули.

Українська розвідка перехопила радіомовлення окупантів, під час якого командир російського підрозділу віддав прямий наказ осквернити тіла загиблих українських воїнів. Зокрема, розпорядився відрізати дві голови «на підтвердження» і поставити їх на видному місці на краю поля. Російський підлеглий висловив готовність виконати наказ.

У Генштабі зазначають, що вже вдалося створити підрозділ, який займатиметься цим. І сам наказ віддав командир, який перед тим наказав знущатися над українськими військовополоненими.

“Знущаючись над тілами загиблих воїнів, окупанти вкотре продемонстрували свою садистську сутність і надмірну демонстративну жорстокість. Це грубе умисне порушення правил і звичаїв війни є військовим злочином, який не має терміну давності”, – заявили вони, додавши, що “винні обов’язково понесуть покарання”, а “відплата неминуча для всіх, хто брав участь у цьому звірстві”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *