Ford анонсував переведення половини модельного ряду на електротягу до 2030 року


У 2030 році принаймні половина моделей Ford будуть електричними. Повідомляється Мотор1 з посиланням на офіційну заяву компанії.

Аналітики називають новий план Ford серйозним поворотом у стратегії бренду. Якщо раніше американці планували перевести на електрику весь модельний ряд, то зараз лише половина в змішаному форматі, включаючи гібриди.

Ford пояснив коригування планів проханнями клієнтів. Люди хочуть мати вибір, якого компанія хоче не позбавляти. На даний момент частка гібридів і електромобілів в продажах марки становить 17%.

В рамках нової стратегії Ford планує запустити універсальну платформу для складання електромобілів. Він стане основою для створення нових електричних моделей. Мова йде, в тому числі, про середньорозмірний пікап, прем’єра якого очікується в 2027 році. Крім того, виробник планує представити гібридну версію F-150 Lightning. Запас ходу пікапа складе близько 1120 км.


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *