На пункті управління 67-ї ОМБр Зеленський поспілкувався з бійцями та відзначив захисників державними нагородами

Фото: Офіс президента

На командному пункті 67-ї окремої механізованої бригади Зеленський обговорив з бійцями наявні недоліки у забезпеченні та збільшення чисельності НРК. Глава держави також поспілкувався з бійцями частини та нагородив захисників державними нагородами.

Про це пише Рубрика з посиланням на Офіс президента.

На пункті управління 67-м ОМБр Зеленський поспілкувався з бійцями частини та нагородив захисників державними нагородами

Глава держави заслухав доповідь командира підрозділу Олександра Шаптали щодо оперативної обстановки в смузі оборони 67-ї ОМБр, яка захищає Україну на Олександрівському напрямку.

Зеленський поспілкувався з бійцями частини

Фото: Офіс президента

Бійці бригади продемонстрували Президенту свої розробки, зокрема, вміння виготовляти вибухівку, а також міни, боєприпаси, радіодетонатори та інші компоненти власного виробництва.

Володимир Зеленський обговорив з командирами батальйонів морально-психологічну підготовку бійців та її інтеграцію в процес бойової підготовки для досягнення кращих результатів.

Зеленський поспілкувався з бійцями частини

Фото: Офіс президента

Особливу увагу було приділено розвитку безпілотної складової, особливо захисту екіпажів БПЛА та обладнанню пунктів для операторів безпілотників на більшій відстані від лінії зіткнення за допомогою технічних засобів. Також говорили про важливість збільшення кількості НРЦ та їх характеристики.

«Ми намагатимемося додати більше фінансування – зокрема, щоб бригади доопрацьовували свої розробки, і щоб тут, на місці, швидко виконувалося все необхідне для виконання конкретних завдань», – сказав Глава держави.

Зеленський поспілкувався з бійцями частини

Фото: Офіс президента

Учасники бойових дій озвучили потреби підрозділів у бронетехніці та снарядах далекобійної артилерії. Президент зазначив, що проведе оцінку наявних дефіцитів поставок.

Зеленський поспілкувався з бійцями частини

Фото: Офіс президента

Глава держави подякував бійцям бригади за захист України, її незалежності та територіальної цілісності та нагородив захисників орденами Богдана Хмельницького III ступеня та «За мужність» III ступеня.

«Ми є, ми живемо. Нас поважає весь світ. Перш за все, завдяки силі наших воїнів. Я вас з цим вітаю. Це велике ваше досягнення і велике досягнення України», – наголосив Володимир Зеленський.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *