ЗМІ: Глава Пентагону знову не приїде на засідання “Рамштайну”

Фото: Міністерство оборони України

Міністр оборони США Піт Хегсет знову пропустить засідання Контактної групи з питань оборони України (“Рамштайн”), яке відбудеться 15 квітня.

Про це пише Politico з посиланням на американських політиків, пише Рубрика.

За даними джерел видання, Хегсет відправить замість себе Елбріджа Колбі, керівника департаменту політики Пентагону. який брав участь у віртуальному засіданні Контактної групи минулого разу, у лютому.

Politico припускає, що адміністрація Трампа має інші пріоритети і все більше очікує, що європейські країни зобов’яжуться підтримати Україну, оскільки Хегсет відвідував зустрічі лише кілька разів за останній рік. Раніше США публічно заявленоякі зосереджуються на внутрішній безпеці, тому Європа повинна забезпечити власний захист.

Крім Хегсета, до зустрічі Контактної групи не зможе приєднатися командувач силами НАТО американський генерал Алексус Гринкевич, але замість нього будуть направлені його заступник, головний маршал ВПС Великої Британії Джонні Стрінгер і німецький генерал-майор Ульф Хауслер, заступник командувача програмою допомоги та навчання НАТО НАТО в Україні.

Як зазначається, онлайн-зустріч “Рамштайна” 15 квітня, в якій планується участь міністрів оборони понад 50 країн, проведуть міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус і його колега з Великої Британії Джон Хілі.

Зустрічі у форматі “Rammstein”

Нагадаємо, наступне засідання Контактної групи з питань оборони України відбудеться у форматі “Рамштайн” запланована на 15 квітня. Головними темами зустрічі стануть посилення протиповітряної оборони та розвиток безпілотних систем.

Перше засідання Контактної групи відбулося 26 квітня 2022 року на базі ВПС США «Рамштайн» у Німеччині. До Рамштайнської контактної групи входять близько 50 країн, які надають військову допомогу Україні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *