Фото: Офіс президента
Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в Дніпровському районі.
Про це пише Рубрика з посиланням на Офіс президента.
Начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа доповів про заходи щодо посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури області від російських обстрілів, ліквідації наслідків ворожих обстрілів, посилення роботи засобів РЕБ та їх розміщення на території області.
Олександр Ганжа повідомив, що у Дніпровській області триває ремонт доріг та їх обладнання коридорами для боротьби з безпілотниками відповідно до доручень військового командування.
“Ми детально говорили про логістику – логістику будь-яку, і це забезпечення наших позицій, і такі речі, як ремонт доріг на всій прифронтовій території. Над цим потрібно більше працювати, зокрема, Дніпровській області, якість доріг – це перш за все швидкість порятунку поранених бійців”, – наголосив Президент.
Начальник Дніпропетровської ОВА також повідомив про евакуацію людей з окремих населених пунктів та про посилення охорони об’єктів інфраструктури відповідно до Плану регіональної стабільності.
Фото: Офіс президента
Про можливості протиповітряної оборони Дніпровського району доповів командувач повітряного командування «Схід» Сергій Рябко.
Про оперативну обстановку в смузі оборони доповів командир групи військ «Схід» Віктор Ніколюк.
Про ситуацію в районі Степногірська, Оріхова та Гуляйполя доповів командир групи військ “Південь” Михайло Сидоренко. Окремо він повідомив про ситуацію на Чорному морі, спроби Росії атакувати кораблі, а також дії України щодо захисту цивільного судноплавства.
Фото: Офіс президента
Про контрдиверсійну та антитерористичну діяльність, протидію вербуванні українців та криміногенну ситуацію в області доповіли в.о.начальника ГУ СБУ Дмитро Невєдров та в.о.начальника ГУ Нацполіції Олександр Миргородський.
