Фото: Facebook / Олександр Гончаренко
У ніч на 18 березня російські війська завдали авіаударів по Краматорську з двох авіабомб ФАБ-250. В результаті обстрілу постраждали вісім мирних жителів, у тому числі двоє дітей.
Про це повідомили Голова Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко у Facebook 18 березня.
За його словами, постраждали приватний сектор і житловий масив з багатоповерхівками.
“Вночі Краматорськ зазнав авіаударів – є поранені“, – написав він.
Внаслідок обстрілу вони отримали поранення вісім цивільнихсеред них — двоє дітей. Усім постраждалим надали медичну допомогу.
Нападом було пошкоджено:
- не менше трьох десятків приватних будинків,
- дві багатоповерхівки.
На місці працювали рятувальники та комунальні служби. Вони провели аварійно-відновлювальні роботи та ліквідували наслідки удару.
“Пошкоджено 2 житлових будинки та 26 приватних будинків та автомобілів. Обстеження місць ураження триває, остаточна інформація про постраждалих та руйнування встановлюється“, – додали там.
Як писала «Рубрика», вранці 10 березня російські війська завдали авіаудару по Слов’янську, скинувши на житлові будинки керовані авіаційні бомби. В результаті нападу загинули 4 людини, ще щонайменше 17 отримали поранення, в тому числі дитина.
Нагадаємо, в ніч на 18 березня російські війська атакували Одеську область ударними безпілотниками, внаслідок чого було пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури та частину техніки.
Також 17 березня на півдні Одещини пошкодження було зафіксовано після нічного удару портових і промислових об’єктів та знеструмлення окремих населених пунктів.
