У Харкові почали вмикати опалення

У Харкові почали вмикати опалення. Як повідомила речниця міського голови Мар’ям Сатуєва, ті пологові будинки, які подали відповідні заявки, вже опалюються. Також пацієнти деяких лікарень повідомляють про початок подачі тепла.

Відповідаючи на питання про опалення підземних шкіл, Сатуєва зазначила, що там встановлена ​​система вентиляції та кондиціонування, яка дозволяє підтримувати температуру, а підземні школи не залежать від центрального опалення.

Нагадаємо, влада прогнозує, що на Харків чекає найважчий опалювальний сезон за роки повномасштабної війни. Про те, за яких умов розпочнеться опалювальний сезон у Харкові, читайте тут.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *