У Харкові погасили марку до ювілею метрополітену

Сьогодні, 25 серпня, на ст. Університет проводить офіційну церемонію погашення спеціального поштового відділення, присвяченого 50 -ї річниці запуску метро Харків.

У заході взяли участь міський голова Харків Ігор Терехов, представники АТ “Укрпошта” та KP “Метро Харків” та жителів міста.

На аркуші ювілейних брендів міститься дев’ять тематичних купонів зі станціями метро Харків: “спорт”, “університет”, “Олексійська”, “Академік Барабашов”, “Центральний ринок”, “Студент”, “Палац спорту”, “Сальдівська”.

Погашення здійснив спеціальний штамп “Харвом. Місто героїв”.

Під час виступу Ігор Терхов наголосив на цінності метро не лише як транспортної системи, але й символом стабільності міста. Він також згадав про труднощі в будівництві метро та його роль під час війни.

“Я щиро вітаю жителя Харків у 50 -ту річницю нашого метро. Це символ міста, нашої гордості та місця, яке Харвом було першим, хто ввів безкоштовну подорож для всіх жителів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *