У Харкові випускні пройдуть у безпечних місцях

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко сьогодні повідомив, що святкові заходи відбудуться в Харків у безпечних місцях.

За її словами, урочистості, присвячені останньому дзвону, не проводитимуться в шкільних дворах. Крім того, випускні вечори також проводитимуть у безпечних просторах.

“Найголовніше для нас – це безпека дітей. Усі заходи будуть яскравими та урочистими, але в безпеці”, – сказала Ольга Деменко.

Олга Деменко також зазначила, що цього року школи закінчаться 30 травня. Потім до 20 червня випускники пройдуть Національний тест на багатоконструкцію (NMT). Одинадцять -екранах складатимуть іспити з трьох обов’язкових предметів (українська, математика та історія) та ще один вибір.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *