Як щупальця Аром-Явічуса-Сосса випрямляють українську авіацію?

І чи готові ми виступити за гордість нашої країни, подібні до підприємств, як Антонов Се, PJSC “Motor SICH”, PJSC “Fed”, Se “Ivchenko-Progress” та багато інших, не важливо, хто їм би керував і хто не належав би їм, якби вони працювали лише на користь нашої України?

Настав час правди. Сьогодні він чітко показує, хто в нашій країні – хто є справжнім патріотом, і хто просто чистить у вишивці та загорнутий у національний прапор, і дає інтереси країни та її людей.

Конгрес очікував присутності президента України Володимира Зеленського. Ніхто точно не знає, чи буде він літати на Конгрес. Але він дав сигнал тривозі. На своїй сторінці у Facebook кілька днів тому раптом написав, як він любить літати на літаках українського виробництва AN-148 та AN-74. За даними вітчизняних будівельників літаків, у світі лише чотири президенти літають на власному літаку. Тобто на літаках, що виробляються у своїх країнах. Це Трамп, Путін, Макрон та Зеленський. І буде дивно, якщо Зеленський ігнорує таку подію. Тоді нехай не буде здивовано, що замість рейтингу отримає анти -рейтинг, і проблеми будівництва внутрішніх літаків вирішать інших політиків, що люди відчаю призведуть до влади.

Організація та поведінка Конгресу відповідно до моєї інформації, є величезним опором. Згідно з моїми джерелами про Антонова Се, генерального директора Ukroboronprom, Айварас Абромавічус (який насмішливо назвав Аврома-Явічу) не був жартом, який стурбований тим, що такий Конгрес буде проведений. Усі підприємства Ukroboronprom отримали свою директиву щодо заборони участі у цій події. Офіційна основа – коронавірус. Цікаво, що сам Абромавічус чомусь не на самоізоляції, але проводить активні зустрічі, і ті, хто повинен був брати участь у Конгресі на посаду, також не є ізоляцією. Наприклад, директори Ukroboronprom Enterprises. Але це той факт, що учасники Конгресу повинні розвинути своє бачення майбутньої повітряної промисловості, і це буде передбачити, що переривати плани команди Abromavichus. Він планує перетворити монстра Укроборонпром на 6 міні-комірських комарів плюс 2 спеціальний експортер. Всі ці структури, згідно з сороситами, “до яких належать Abromavichus, слід керувати так званими незалежними наглядовими комісіями, до яких включатимуть іноземці та деякі українці (з подвійним громадянством?) Найем та Лешченка. За це вони отримають величезну європейсько -американську заробітну плату. Nayema ​​та Leshchenko отримають в 30-40 разів, без кваліфікації, немає належної освіти, ніяких управлінських досвіду.

Хто зараз голова Державного підприємства Антонова?

Саме з цим багато моїх друзів пов’язують раптовий випуск донорів Олександра з посади глави SE “Антонова”, деяких персональних персоналу на інших авіаційних підприємствах. Зрештою, лояльні керівники не підуть на Конгрес. І незалежно від того, чи буде коронавірус заважати раптової відрядження чи іншою причиною.

Не маючи ілюзій щодо донорів Олександра і не розглядаючи це як модель чесності та самовідданості – оскільки ми не впевнені, чи ми перебуваємо на державних позиціях та підприємствах загалом, я зауважу, що підстави для його звільнення Укроборонпром не можуть сумніватися у схильності та упередженості з боку Аромавічу.

Коли вони випустили його, зараз невідомо, тому що вам потрібно побачити документ. Але відокремлюючи офіційні ознаки того, як мова йде про суспільство, виявляється, що деякі аудитори знайшли багато порушень.

За логікою потрібно було вимагати письмового пояснення від Дон. І його звільнили раніше. Так поспішив. Тепер Абромавічус зображує образ пончика майже монстра – неефективного менеджера, який зловживав його становищем. Але тут це суперечить собі. Ви пам’ятаєте скандальні статті про мільйони нагород Олександра? Мовляв, літаки не звільняються, а нагороди є. Отже, їх не можна було дати без дозволу Abromavichus. І вони дали точно для ефективної роботи. Ну не цирк? Тож чи може Абромавіх пояснити суспільству, чому тоді виплачували нагороди? Чи можуть донори поділитися з ним?

Найсмішніша річ полягає в тому, що в заяві прес -служби Укроборонпрором, коли донори були звільнені, було сказано, що “численні факти були виявлені в результаті аудиту, що може свідчити про неефективне управління державним підприємством; неправильне використання об’єктів державної власності; Зловживання та порушення керівництвом, які можуть призвести до значних втрат для держави та завдають значної шкоди репутації найбільшого авіаційного підприємства України. “Тобто, не було безперечних доказів у занепокоєннях. Ви розумієте, що прес -служба не наважилася писати про існуючі зловживання, оскільки в цьому випадку ви повинні відповісти в суді.

І ось найцікавіше. Для тих, хто мало знає про Укроборонпром. Навіть туалетний папір без дозволу Ukroboronprom, жодне підприємство не може купувати. Все погоджується і погоджується. Потім виникає питання – як такі порушення могли обійти керівництво Ukroboronprom? Де це виглядало? Для чого отримали ваші космічні зарплати?

Донори, знаючи, що його звільнення готується, вирішили зробити коня – надіслали лист до Абромавічу, де він попросив домовитись про збільшення зарплати персоналу на 10%. І він взяв і відмовився, кажуть вони, спочатку доводять, що ви маєте право. І тоді преса Укроборонпром радісно повідомляє, що підприємства про занепокоєння передали багато податків до державного бюджету. І лідер серед них – “Антонов”. Чи бачу я протиріччя дій Абромавічу тут? Однак Абромавічус вирішив перемогти донори і вже обіцяв Антонова 15% збільшення. Але це як кішка, яка вирішила годувати сердечних мишей до обіду.

Донори були звільнені під час його перебування в лікарні. За даними Ukroboronprom, він їх не повідомив, тому випуск є законним. Нехай це буде називатися. І він взяв і подав до суду. І зупинив порядок Абромавічу. Абромавіч, замість того, щоб довести в суді, його право (якщо він вже впевнений у перемозі), скасував попереднє розпорядження та видав нове – про звільнення. Якщо не донори. Особиста ворожість важливіша за закон. Донори в суді знову припиняють другий наказ про занепокоєння. І за його наказом він призначає свою особу, яка діє. Президент Антонова Се. Реєстр Міністерства юстиції зазначає, що донори є керівником підприємства, і тому його порядок є дійсним. Призначений Абромавіча Олександра Лос на цю посаду, не має такого статусу і є нелегітимним. Як кажуть мені, одразу після цього, незважаючи на невдачу факту його нелегітимності, лось покинув офіс донорів, які взяли з першого звільнення донорів і знову переїхали до його власних.

Містер Лос має право називати корінного Антонова. Він працює майже 20 років. Абромавічус не ризикував призначити свого соратника Руслана Коржа, який, як кажуть Антоновії, хотів зайняти цю посаду. Я цього не знаю, але факт полягає в тому, що його брат Сергій Корч був поданий до Комісії з питань конкуренції Укробронпром як керівника СЕ “Антонова”. Однак “Соросаята” є винахідливим, особливо коли “Колективний Сорос” дихає в спині. Тому лось може стати президентом, і торт буде призначений йому у формі “годинника”. Можливо, через це вони привезли останніх з депутатів Абромавічу до тіні – до радників. Щоб не потрапити в очі відмову торта в полі побудованого літака. Ми поговоримо про невдачі окремо – від неспроможності виконати обіцянки погашення зарплат у хазі до затримки зарплати на заводі 410.

Заступник Абромавічу, містер Бондар, написав на своїх сторінках у Facebook як звинувачення проти донецька “погоди корупсії та мутт -схеми. Життя для реконструкції та універсального перевезення. Екстремальний самозвісний отвір був застрелений 5 років тому. Водіння трудового стану. На балансуючому кущі, що не є, навіть кроликів (!). Молоді інженери практичних не стануть. Середня зарплата 14000 UAH.

І інший заступник Абромавічус Фомінко пише зовсім протилежне:

«За цей час був побудований Антонов Се:

1. AN-148-100E, SN 43–06, в експлуатації-з листопада 2015 року (ще вісім літаків такого типу знаходяться в різних ступенях готовності);

2. AN-158 Aircraft 205–06, що працює з квітня 2015 року (ще чотири літаки такого типу-це різний ступінь готовності);

3. 001, що працює з червня 2017 року (ще сім літаків цього типу – це різний ступінь готовності);

4. AN-132d Aircraft, SN 001, що працює з березня 2017 року.

Основна причина Не завершення цих літальних апаратів – це неможливість придбати необхідні компоненти для їх збирання у зв’язку з російською агресією проти України та відповідними обмеженнями санкцій щодо рішень державних органів обох країн, а також втрати традиційних ринків. Що

Тобто не 5, а три роки, і головна причина не корупція та схеми, але зовсім інше. Це відображення абромавічу. Навіть вони не несуть відповідальності за свої слова. Але це там, сам Абромавічу, в присутності ЗМІ, Президента та всього Харвова Бомонда, обіцяв погасити борг працівникам Kazu за 6 місяців. Але він був не тільки погашений, але й виріс. Це такий ефективний менеджер. Для цього його закінчення з повітряної промисловості Korzh, і нагорода, мабуть, була отримана.

Є ще одне питання до містера Бонара. Якщо є така корупція, де виглядали НАБУ, SAP, DBR та інші антикорупційні органи? Чому ми тримаємо багато з цих лазерів, які нічого не роблять? Якщо ви навіть бачили корупцію на поверхні, чому вони не бачили цього всі ці роки ??? Чи не створені ці органи за підтримки зовнішнього управління? Хіба друзі “Хіба ви цього не підтримували? Ви не підтримували це? Отже, ви повинні поїхати туди, щоб показати, як виявити корупцію? Тому що щось є вашим друзям, там не дуже прокотиться. Вони не бачать корупції у видатному місці!

Такі суперечності в Абромавічу та К Повні. Це говорить один сьогодні, завтра другий. Чи варто вірити в слова? Він каже, що приватизації повітряної промисловості не буде, але лише корпоратизації, але не потрібно боятися цього. Але це не говорить про те, скільки підприємств втратили свої активи під час корпоратизації. Наприклад, під приводом “виводу некокульних активів”, які запобігають ефективності роботи. І те, що вони вважатимуть некоеленим активом, визначатиме “експертів”, які вони призначають самі. І не наш розум – це питання.

Також є багато претензій на дону. Наприклад, є авіакомпанія Antonov, яка фактично є головним донором Антонова SE і приносить мільярди прибутку. То чому б не було побудовано жодного літального апарату за останні три роки? Як це пояснити? Де є нові договори (ну, крім сумнівного договору з Міністерством внутрішніх справ Перу)? Пізніше ми дізнаємось про “Схемоз та корупцію”, я сподіваюся, що пан Абромавічус покаже все детально і розкаже.

Але як би там не було, де сьогодні є донори-голова SE “Антонов”.

Продовження завтра…

С.S. Друзі, кожен, хто не є байдужим до долі нашої повітряної галузі, яка володіє хоча б деякою інформацією про злочини душі, будь ласка, напишіть мені електронною поштою: [email protected] . Я буду використовувати вашу інформацію у своїх наступних статтях. Дякую всім моїм друзям, колегам та знайомим, які допомогли мені з інформацією.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *