Фіцо продовжує перебувати у відділі інтенсивної терапії.
В даний час прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, який був звільнений напередодні, після зустрічі уряду на місці, перебуває у відділі інтенсивної терапії, його стан важкий.
Це було на брифінгу про здоров’я Фіцо вранці четвер, 16 травня, заявив директор лікарні Рузвельта в Банську Байстриці Міріам Лапуніков, прохід Aktuality.sk.
За її словами, це стабілізовано, але дуже серйозно. “Тому він буде в відділі інтенсивної терапії”, – сказала вона, зазначивши, що Роберт Фіцо отримав численні вогнепальні поранення, наслідки яких призведуть до одужання.
Директор університетської лікарні. FD Roosevelt в Bansk Bystrica, де знаходиться Фіцо, повідомив, що прем’єр-міністр переніс п’ятигодинну операцію з двома бригадами для лікування численних вогнепальних поранень.
«У другій половині дня прем’єр-міністра транспортували санітарною авіацією до відділення невідкладної допомоги лікарні Рузвельта, де його надали медичну допомогу, здійснили комп’ютерну томографію, а потім перевезли її до операційної, де проводилася п’ятигодинна операція, яка брала участь у двох хребетних та травмах.
Вона додала, що прем’єр -міністр піклується про бригаду лікарів.
Міністр оборони Роберт Каліняк заявив на тому ж брифінгу, що лікарям вдалося стабілізувати Фіцо протягом ночі, і тепер процедури проводяться для подальшого вдосконалення його.
“На жаль, стан продовжує залишатися дуже складним через складний характер ран, але всі ми хочемо твердо вірити, що ми зможемо впоратися з ситуацією”, – сказав він.
Міністр подякував всій команді лікарів, медсестер та фельдшерів, які, за його словами, боролися всю ніч і всю ніч за життя прем’єр -міністра і в цей момент змогли стабілізувати ситуацію.
