Дівчина, яку суддя збила на переході, вийшла з коми: що відомо про її стан

Дівчина вийшла з коми в ніч з 18 на 19 січня.

“Коли я приїхала вранці 19-го і мені готували сюрприз, я, чесно кажучи, не втратила свідомість, але дійшло до того. Щодня двічі на день ходила в реанімацію. Стояла біля ліжка і просто молила Бога, щоб моя донька прийшла до тями. Слава Богу, ми дочекалися”, – розповідає Анна Максюта.

Зараз Ольга перебуває в реабілітаційному центрі в Харкові. За словами матері, дівчинку перевели туди в понеділок, 26 січня, після контрольного МРТ.

За словами мами, Ольга погано розмовляє, не сидить, правий бік не працює, в очах різниця – все подвоюється. На дівчину чекає довга і важка реабілітація. Їй потрібно заново навчитися ходити, тримати ручку та правильно говорити.

Основна травма Ольги – закрита черепно-мозкова травма з крововиливом, набряком і розривом волокон між двома півкулями головного мозку. Також уражаються стовбур мозку і два шийних хряща. Крім того, в правій лобовій частині утворилася гігрома розміром 7 міліметрів. Зараз операція не потрібна, але за станом потрібно стежити.

Ганна Максюта висловила вдячність медичному персоналу дитячої інфекційної лікарні, куди дівчинку госпіталізували після реанімації.

“Я безмежно вдячна всьому реанімаційному персоналу, завідуючій відділенням реанімації Наталії В’ячеславівні. Вони зробили просто чудо. Витягли мою дитину”, – каже мама.

Після аварії суддя Токмакова передала родині Ольги 40 тисяч гривень. За словами Ганни Максюти, адвокат водія сказав, що вони не відмовляють у допомозі з лікуванням та реабілітацією. Однак на матір чекає суд, де будуть визначені всі витрати та компенсація.

“На сьогодні я чекаю тільки суд – і суд все вирішить. Всі витрати, реабілітація, всі збитки. Це все буде через суд. Я від своєї позиції не відступлюся. Вибачте, але моя дитина зараз дуже багато втрачає. Вона нічого не робить, не спілкується з друзями. У нас вже третя лікарня”, – підкреслила Ганна Максюта.

Обставини ДТП

18 грудня близько 15:50 на вулиці Дудинській у Харкові біля автозаправки автомобіль збив двох дівчаток – 13-річну Ольгу Шевчун і 14-річну Кароліну. Обидві школярки отримали важкі травми.

Слідство встановило, що водій, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, позначеного дорожнім знаком, не знизив швидкість та не надав перевагу пішоходам, які переходили проїжджу частину.

За кермом автомобіля була суддя Валківського райсуду Алла Токмакова. 20 грудня їй повідомили про підозру.

27 грудня стало відомо, що суддю не відправили під домашній арешт, незважаючи на подання заступника генпрокурора Віктора Логачова.

14-річна Кароліна Після аварії Прокопчук перебував на штучній вентиляції легень із переломом черепа.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *