Синєгубов і Терехов привітали харків’ян із Днем Незалежності

У День незалежності України представники регіону Харків та Харків звернулися до мешканців та поставили квіти на згадку про загиблих захисників.

Глава регіональної військової адміністрації Харків Олег Сигубов привітав українців, зазначивши, що незалежність була закладена в їхній ДНК. Він підкреслив, що сьогодні незалежність – це щоденна боротьба, а регіон Харків, який є на фронті, став символом невдалості країни. Разом з мером Харків Ігор Тереховим, головою регіональної ради Харків Тетяна Йомова-Лютсенко та керівниками правоохоронних органів регіону Сирігуков поклали квіти на пам’ятнику на честь загиблих солдатів.

Мер Терехов у своєму зверненні зазначив, що боротьба за свободу є скрізь: на фронті, у лікарнях, школах та підприємствах. За його словами, сьогодні незалежність – це наполегливість і щоденна робота кожного українського, і головний обов’язок – утримувати країну для майбутніх поколінь і бути гідним пам’яті тих, хто дав своє життя за це.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *