У Харкові вандали псують дитячі майданчики (фото)

У Харкові вандали псують дитячі майданчики, розмальовуючи гірки, ламаючи гойдалки та руйнуючи елементи конструкцій. Про це повідомили в “Харківзеленбуді”.

За словами компанії, її співробітники щодня стикаються з наслідками руйнування: змивають написи, ремонтують тріщини та відновлюють пошкоджені частини сайтів.

«Харківзеленбуд» закликає жителів міста до спільної боротьби з актами вандалізму. Якщо ви стали свідками пошкодження дитячих майданчиків, комунальники просять негайно повідомляти про це на оперативну лінію за номером 1562.

Фото – «Харківзеленбуд»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *