Чоловік з’їв 3 кг желейок за три дні — і потрапив до лікарні

Фото: депозитфотоси

Мешканець Південного Йоркшира Натан Реммінгтон купив великий пакет пляшок з желе для Харібо на 18 кілограмів. За три ночі він з’їв весь пакет – близько 10 тис. Калорій цукру.

Про це звіти Щоденна пошта.

Після цього чоловік відчував сильні спазми в шлунку, запаморочення та коливання температури. Зрештою, він знепритомнів вдома і був госпіталізований у лікарні.

Лікарі вперше підозрювали харчове отруєння, але діагностували гострий дивертикуліт – запалення стінок товстої кишки, спричинених надлишком желатину та цукру. Пацієнту вводили антибіотики та рідину внутрішньовенно, він провів шість днів без їжі, і операції уникнули.

“Це була моя власна дурна провина, і з тих пір я не їв жодної пляшки, коли. Це як посттравматичний стресовий розлад, я бачу пляшку, коли я думаю, що опиняюсь у відділенні невідкладної допомоги. Моя порада уникати того ж з кимось іншим – просто робіть це помірно, не культуйте і не отримую кілограмів”, – визнав Реммінгтон.

Інцидент збігся з набуттям набуття нових урядових обмежень у Британії: з 1 жовтня заборонені акції “Купуйте один – звільниться” від солодощів, закусок та соди, а також безкоштовне наповнення содової води в кафе. Це частина стратегії ожиріння, яка розпочалася в 2021 році.

До речі, лікарі назвали основні помилки, які займають більше часу. Під час епідемічного сезону важливо уникати помилок, які послаблюють імунітет.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *