Співробітники АТ “Укренергомашини” здали 39 літрів донорської крові

У квітні 2025 р. Співробітники АТ “Укренергумашіна” за підтримки профспілкового комітету та за сприяння медичній частині підприємства пожертвували 39 літрів донорської крові. Про це повідомлялося на підприємстві.

Загалом 78 працівників підприємства взяли участь у доносні крові. Найбільш активними одиницями були команди семінарів 83 та 112, а також спеціальне бюро дизайну парових турбін та генераторів. Крім того, донорство крові регулярно передбачає управління організацією праці та зарплати, Центральної фабричної лабораторії, Спеціального бюро дизайну Trdent Electrical Electrical Electrical Electrical Electrical Office, управління соціальною політикою та власністю, семінарами 73, 76 та 81.

Комітет профспілки традиційно відзначив усіх донорів з оплатою готівкою.

Адміністрація КП “Регіональний центр служби крові” висловила персонал АТ “Укренергумашіна” Дякую за підтримку розвитку добровільної безкоштовної пожертви серед працівників рослин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *