Чергове підтвердження жорстокості росіян і грубе порушення міжнародного права: Лубінець відреагував на наругу над тілами українських бійців

Фото: Дмитро Лубінець/Facebook

Про це повідомили омбудсмена Дмитра Лубінця, пише Рубрика.

Омбудсмен направила офіційні листи до МКЧХ та ООН за фактом наруги окупантів над тілами українських військових, які загинули внаслідок засідки прониклої групи: російські військові виконали наказ командира відрубати голови загиблим:

“Наруга над тілами загиблих воїнів є черговим підтвердженням системної жорстокості росіян і грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права. Це військовий злочин, який не має терміну давності і обов’язково вимагає розслідування та покарання винних”, – йдеться в повідомленні.

Омбудсмен Дмитро Лубінець закликав усіх, хто став свідком або має будь-яку інформацію про порушення прав громадян чи розстріли українських військових, повідомляти до правоохоронних органів та на «гарячу лінію» за номером 1678.

Раніше колонка повідомляла, що 12 травня на Гуляйпільському напрямку бійці 225-го окремого десантно-штурмового полку потрапили в засідку з боку прониклого угруповання російської армії, в результаті якої загинули двоє захисників. Окупанти відрізали голови полеглим українським воїнам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *