Харків’яни зібрали дві тонни теплих речей для безпритульних тварин (фото)

Прес-служба Харківської міськради повідомила про успішне завершення щорічного благодійного збору в Центрі поводження з тваринами. Завдяки активності харків’ян та жителів інших міст вдалося зібрати дві тонни теплого одягу.

Цього обсягу достатньо, щоб повністю покрити потреби укриття на поточний зимовий період. Зібрану допомогу працівники підприємства вже використали на утеплення вольєрів: собачі будки накрито речами та облаштовано спальні місця для котів.

Адміністрація центру висловила щиру подяку всім небайдужим учасникам акції. Оскільки необхідний запас сформовано, офіційний збір предметів завершено.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *