У Харкові нагородили “Молодих людей року”

Мер Харкова Ігор Терехов нагородив переможців міського етапу конкурсу «Молода людина року – 2025».

«Перш за все ми дякуємо нашим військовим, завдяки яким ми маємо можливість жити, навчатися, творити. А вам, молодь Харкова, хочу сказати: ви – наше майбутнє. Серед вас науковці, митці, спортсмени, волонтери. І я щиро вдячний усім, хто не тільки залишився в Харкові, а й зробив його сильнішим. Я пишаюся вами!» – зазначив Ігор Терехов.

У конкурсі взяли участь понад 300 молодих харків’ян віком від 14 до 35 років. 11 учасників отримали звання переможця, ще 22 визнано лауреатами. Загалом відбір проходив в 11 номінаціях – від науки та інтелектуальної діяльності до волонтерства, культури та громадської діяльності.

Конкурс проводиться в Харкові з 2001 року. Його мета – підтримати талановиту, активну та відповідальну молодь, яка досягає успіхів у науці, культурі, волонтерстві, спорті, громадській чи професійній діяльності.

Фото – Харківська міська рада

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *