Поліцейські на службовому авто збили жінку з дитиною на переході: відео


У Прилуках Чернігівської області поліцейські на службовому автомобілі збили жінку з дитиною. Трагедія сталася на регульованому перехресті, коли місцева жителька вела дитину через пішохідний перехід.

Моторошні кадри ДТП опублікував Telegram-канал Плюси справні. На відео, знятому камерою реєстратора одного з очевидців, видно, що його автомобіль під’їжджає до перехрестя і зупиняється на червоне світло світлофора. Жінка з дитиною виходить на зебру і намагається перебігти на іншу сторону вулиці, коли з-за машини на зустрічну смугу виїжджає поліцейський Mitsubishi Outlander з увімкненими проблисковими маячками. Автомобіль моментально збиває пішоходів.

За даними місцевих ЗМІ, потерпілий отримав серйозні травми і перебуває під наглядом лікарів, дитина від отриманих травм померла. Поліцейські на момент аварії їхали на виклик і були відсторонені від роботи на час слідства.


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *