Білоруський хокеїст заробив перший пункт у НХЛ 9.10.2025, 13:08 1,548

Білоруський хокеїст заробив перший пункт у НХЛ

ілюстративне фото

У першому матчі сезону.

У першому матчі регулярного сезону НХЛ, столиці Вашингтона були поразовані на льодах Бостонським Брюйнсом з рахунком 1: 3.

Однак у цьому результаті ми можемо знайти певну позитивну для нашого глядача.

Білоруський форвард Олексій Протасхто грав на правому фланзі першої лінії разом з Олександр Овечкін І Ділан Стромстав автором єдиної допомоги столичному клубі.

На 47 -й хвилині саме його допомога допомогла столицею відкрити свій рахунок за сезон.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *