У Харкові щодня безкоштовно роздають 50 тисяч обідів

У Харкові продовжують працювати пункти видачі гарячого харчування, створені на базі шкіл. Ініціатива була запущена у 2022 році, коли місто було під постійними обстрілами.

Під час підготовки до роботи планувалося забезпечити близько 15 тисяч порцій на добу, але фактичні показники значно перевищили очікувані. Нині кухарі щодня готують понад 50 тисяч порцій гарячої їжі, повідомили у міськраді.

Точки продовжують функціонувати навіть під час відключень – вони обладнані резервними потужностями.

За час дії програми харків’янам вже видано понад 38 мільйонів порцій гарячих обідів. У міськраді наголошують, що такі пункти залишаються важливою опорою для людей, особливо в умовах воєнного стану та регулярних атак з боку РФ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *