У Харківській області діти стали більше хворіти на ГРВІ

На сьогодні в області зареєстровано понад 12,7 тис. хворих на ГРВІ, з них 5408 дітей віком до 17 років, порівняно з минулим роком цей показник збільшився на 34,7%. Зростання захворюваності зафіксовано, зокрема, серед дітей, що, ймовірно, пов’язано зі збільшенням кількості навчальних закладів, які працюють офлайн. Про це під час брифінгу в Офіційному медіа-центрі ХОВА повідомили начальник управління охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації Світлана Ковалова та головний державний санітарний лікар Харківської області Любов Махота.

«Грип та ГРВІ залишаються актуальною медико-санітарною проблемою через їх масовість, циклічність та сезонність. Вакцинація в поєднанні з дотриманням елементарних правил респіраторної гігієни є найнадійнішим засобом захисту від ГРВІ, грипу та коронавірусної інфекції. Крім того, вакцинація захищає від важких форм захворювання», – зазначила Світлана Ковальова.

HOVA нагадала, що вакцинація від COVID-19 є безкоштовною та забезпечується державою. Щоб зробити щеплення, потрібно звернутися до сімейного лікаря. Вакцинація проти грипу рекомендована, але не обов’язкова. Вакцину можна придбати в аптеці, а щеплення зробити безкоштовно в медичному закладі. Наразі, за словами чиновників, Харківська область повністю забезпечена вакцинами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *