Надлишок солі небезпечний для серця – свідчення лікарів

Фото: депозитфотоси

Сіль залишається важливим елементом нашого раціону, але її надлишок може бути небезпечним для серця та судин. Лікарі попереджають, що надмірне споживання натрію змушує організм утримувати воду, що збільшує тиск у судинах і збільшує ризик гіпертонії, інсультів та інфарктів.

Про ІТ -звіти Їсти добре.

Кардіолог Хорж Рохас Замалала пояснює, що натрію потрібен для роботи м’язів та передачі нервових імпульсів, але надлишок пошкодження серцево -судинної системи. Дієтолог Вероніка Рус додає, що навіть незначне зниження кількості солі в раціоні може значно покращити тиск.

Американські рекомендації радять здоровим дорослим не перевищувати 2300 мг натрію на день (приблизно чайну ложку солі). Для людей з гіпертонією або захворюваннями нирок ця межа повинна бути ще нижчою – близько 1500 мг. У той же час занадто низька сіль також небезпечна: це може призвести до запаморочення, непритомності та проблем з тілом.

До речі, що шкідливіше для здоров’я: солі чи цукру?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *