Ford відкликає понад 272 тисячі автомобілів через небезпечний дефект


Американський автовиробник Ford офіційно оголосив про відкликання 272 645 автомобілів. Як повідомляється Reuters З посиланням на Національне управління безпеки дорожнього руху США, причиною масштабної кампанії є небезпечний дефект, який полягає в ризику виходу з ладу електронного паркувального модуля. Останній, як виявилося, іноді може не блокувати колеса навіть у режимі «Р».

Наразі відомо, що відкликання стосується трьох моделей – F-150 Lightning BEV (2022-2026), Mustang Mach-E (2024-2026) і гібрид Maverick (2025-2026). Представники Ford вже повідомили, що проблема може стати причиною аварії, особливо якщо автомобіль залишити на схилі або просто припаркувати на схилі.

Механік Денніс Холл з Детройта пояснив:

Якщо у вас виникли проблеми з модулем стоянкового гальма, це може статися в будь-який момент. Він контролюється програмним забезпеченням. Тобто автомобіль може покотитися навіть пізніше після того, як водій вийде з салону і активує механізм“.

Оновлення програмного забезпечення повинно допомогти вирішити проблему. Виробник вже почав роботу в цьому напрямку. Повідомляється, що власникам потенційно проблемних авто не доведеться їздити на сервіс. Оновлення будуть встановлюватися «по повітрю». Жодного випадку аварії через цю несправність не зафіксовано. Однак виробник просить власників зазначених моделей не нехтувати додатковими заходами безпеки до усунення проблеми.


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *