Кароліна – це ім’я 14-річної дівчини, яку ввечері 18 грудня на вулиці Дудинській у Харкові збила машина разом зі своїм 13-річним другом. Зараз вона перебуває в реанімаційному відділенні лікарні на апараті штучної вентиляції легень. Про це розповіла мама дівчинки Олександра Прокопчук. «Громадський».
Олександра каже, що найбільше хоче, щоб дочка вижила. У дівчини розбитий череп, легені заблоковані, вона не може дихати самостійно.
“Я хочу одного – щоб моя дитина вижила. Вона не може дихати самостійно, у неї зламаний череп, забій легені. Я хочу, щоб вона жила і продовжувала своє прекрасне подальше життя. У нас є плани, вона закінчить дев’ятий клас, ми хочемо кудись вступити. Робіть все найкраще, живіть далі”, – сказала Олександра.
Мати розповіла, що ввечері в день аварії дочка привітала бабусю з днем народження, а потім пішла гуляти з подругою Ольгою. Дівчата познайомилися минулого літа, до Харкова приїжджала подруга, і вони дуже чекали зустрічі. Дівчата познайомилися і попрямували до магазину. Поруч є пішохідний перехід.
Остання розмова матері з дочкою відбулася приблизно за 30 хвилин до трагедії. Про аварію Олександра дізналася, коли зателефонувала доньці, а на дзвінок приїхав лікар швидкої допомоги.
Олександра повідомила, що родина наразі не потребує матеріальної допомоги на лікування. За медичні послуги поки нічого не потрібно платити. Згодом знадобиться реабілітація – тоді буде зрозуміло, які витрати чекають на родину.
Столична влада повідомляє, що стан обох постраждалих дівчат важкий, але стабільний. В обох діагностували важкі черепно-мозкові травми, вони перебувають у реанімації.
