У столичній квартирі вибухнула граната: загинули двоє мешканців, ще одна людина постраждала

Вибух спалахнув у будівлі Київського високого. Фото: Київська поліція

У районі Дніпер Київ 15 вересня відбувся вибух, який спричиняє вбиття двох людей, інша людина отримала поранення.

Про нього пише рубрику, посилаючись Поліція Київ.

Як повідомляли правоохоронці, подія була отримана сьогодні близько 3:30 вечора.

За попередніми даними, в приміщенні Гранату підірвали. В результаті вибуху Двоє людей були вбитібільше Одна людина отримала травми“, сказала поліція.

Розслідувальні війська поліції Дніпровського та столичної клавки, вибухонебезпечного обладнання, цинологів та інших служб працюють на місці.

Ми нагадаємо, що в січні в столиці в одній із студій радіо вибухнуло боєприпаси. Раніше було встановлено, що армійський вибух вибухнув. Інцидент трапився на радіо FM -армії.

У березні 2025 року в Івано-Франчівську відбулися вибухи. Правоохоронці вважають низку робочих версій, не виключають участі російських спеціальних служб.

До того ж у Ніч 28 квітня 2024 р Настав вибух, внаслідок чого двоє чоловіків отримали травму.

Також у селі Старий Ярволівський У регіоні LVIV, 24 квітня 2024 року, на території прийому металу відбувся вибух. Двоє людей загинули, інша жінка перебуває в лікарні в серйозному стані.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *