Мер Харкова підписав меморандум із 25 громадами

9 жовтня у Чернігові 25 громад Чернігівської області підписали меморандум про вступ до Асоціації прифронтових міст і громад (АППГ). Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов. Документ підписали голова АПМГ, міський голова Харкова та голови громад.

Як зазначив Ігор Терехов, головна мета Асоціації – об’єднати громади, які зіткнулися зі спільними проблемами через війну, щоб спільно їх вирішувати та бути почутими на всіх рівнях влади. Він підкреслив, що це дозволить обмінюватися досвідом та підвищити ефективність взаємодії з владою.

Голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус висловив упевненість у плідній співпраці та наголосив на важливості об’єднання прифронтових регіонів для вирішення нагальних проблем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *