Фото: Freepik
Відповідно до дослідження, регулярне вживання горіхів може мати позитивний вплив на зниження ризику розвитку симптомів депресії. опубліковано в журналі Nutrients.
Дослідники виявили, що вживання горіхів принаймні три рази на тиждень пов’язано зі значно меншим ризиком депресії порівняно з меншим споживанням горіхів – лише раз на тиждень або рідше. Важливо, що вживання горіхів лише 1-2 рази на тиждень не показало статистично значущого впливу на зниження ризику депресії.
На думку авторів дослідження, ключовим фактором, який пояснює цей зв’язок, є протизапальні та антиоксидантні властивості горіхів, які можуть допомогти покращити стан нервової системи та знизити рівень запалення в організмі.
Горіхи містять важливі поживні речовини, такі як ненасичені жирні кислоти, вітамін Е, магній, поліфеноли та клітковину. Ці компоненти володіють потужними протизапальними та антиоксидантними властивостями, які позитивно впливають на функціонування мозку та функціонування мікробіоти кишечника, що, у свою чергу, покращує психічне здоров’я.
Особливо важливий вміст у горіхах триптофану — амінокислоти, яка відіграє ключову роль у регуляції настрою та виробленні серотоніну — «гормону щастя». Забезпечує емоційну стабільність і допомагає впоратися з негативними стресовими факторами.
Ще одним цікавим аспектом є наявність фенольних кислот у таких горіхах, як мигдаль, волоські горіхи та фісташки. Ці природні сполуки позитивно впливають на реакцію організму на стрес, підтримують здоров’я кишечника, сприяють формуванню нервових клітин. Така комбінація ефектів важлива для підтримки психічного здоров’я та загального емоційного балансу.
Юрій Никорак – pravdatutnews.com
