На харківських водоймах з’являться рятувальні пости

З 1 червня по 31 серпня на харківських водосховищах працюватимуть рятувальні пости. Це робиться для запобігання нещасних випадків. Про це повідомили у міській раді.

Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

КУ «Спеціалізована аварійно-рятувальна служба на водах міста Харкова» організує роботу рятувальних постів на територіях: вул.

  • Журавлівський гідропарк,
  • Удянський гідропарк,
  • Олексіївський Лугопарк,
  • Основ’янське водосховище,
  • Петренківське водосховище.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *